Vytisknout

Brněnská podkova, Řečkovice (přihlášky do 11. 9. 2019)

Název akce:
Brněnská podkova, Řečkovice (přihlášky do 11. 9. 2019)
Datum konání:
so, 14. září 2019, 05:25 h - 19:27 h
Kategorie:
Jednodenní výlet
Organizátor:
Jan Kaiser
Kliknutí:
162
Brněnská podkova, Řečkovice (přihlášky do 11. 9. 2019)

Popis

KLUB ČESKÝCH TURISTŮ – ODBOR JIČÍN

ZVE na TURISTICKOU AKCI vlakem PRO PĚŠÍ

BRNĚNSKÁ PODKOVA, Řečkovice

ODJEZD z Jičína: 14. září 2019, železniční nádraží Jičín, 5.25 hodin.

vlak

Jičín

 

5.33

 

Os 5523

234

Hradec Králové hl. n.

6.53

7.04

 

Os 6231

km

Pardubice hl. n.

7.26

7.43

 

rj 73 (ČD)

 

Brno-Židenice

9.16

9.56

 

Os 4908

 

Brno-Řečkovice

10.09

   

 

 

PROGRAM:

Po příjezdu do Řečkovic příchod na registraci pochodu v budově bývalého pivovaru, Palackého nám. 9, kde všichni zaplatí účastnický poplatek. Je to 40. ročník, organizuje KČT Moravská Slavia Řečkovice.

Délky tras: 8, 16, 27, 40, 50 km, propozice nebyly zveřejněny.

PŘÍJEZD do Jičína: tentýž den, individuálně a dle dopravy.

vlak

Brno-Řečkovice

 

12.48

Os 4617

 

14.48

Os 4623

 

17.48

Os 4913

234 

Brno-Židenice

13.00

13.42

EC 278

15.00

15.42

EC 276

18.00

18.42

rj 370 (ČD)

km 

Pardubice hl. n.

15.09

15.34

Os 6244

17.09

17.33

Os 6248

20.12

20.33

Os 6206

 

Hradec Králové hl. n.

15.58

16.04

Os 5514

17.57

18.04

Os 5518

20.56

21.04

Os 5532

 

Jičín

17.24

 

 

19.27

 

 

22.16

 

 

 

CENA: dopravu na akci (cestu tam, 234 km) členům odboru hradí odbor KČT,startovné a dopravu zpět si hradí každý sám. Senioři mohou využít slevy na jízdném (doplatek je dopravcům hrazen ze státního rozpočtu).

PŘIHLÁŠENÍ do 11. září 2019: buď stránky kctjicin.cz, nebo sms na mobil 776 178 228. Minimální počet účastníků je 5 osob.

NA SHLEDANOU SE TĚŠÍ VEDOUCÍ AKCE: Jan Kaiser.

 

Registrace:

Zarezervovaná místa:
1
Vaše rezervace:
Akce musí být zveřejněna, abyste povolili registraci.